Den skønneste lille buket af tørrede blomster i blush lyserøde og naturfarvede nuancer med en højde på ca. 30-40 cm., der består af et mix af forskellige smukke blomster og strå.
Med tørrede blomster kan du skabe et helt særligt udtryk på dit festbord og i dit hjem og bringe naturen med indenfor, og denne flotte evighedsbuket, som tørrede blomster også kaldes, er perfekt som pynt på det smukt dækkede bord til bryllupsfesten, kobberbrylluppet, barnedåben, konfirmationen og andre skønne begivenheder. Den er utroligt fin som del af et blomstret eller et boho inspireret festtema, som er virkelig populært i tiden.
Tørrede blomster er en af de største trends, og med vores flotte rustikke evighedsbuket får du også glæde af din bordpynt bagefter, hvor den pynter og skaber stemning i hjemmet.
- Størrelse: ca. 30-40 cm.
- Da det er et naturprodukt, kan der være små variationer i de forskellige buketters sammensætning


Enhjørning popcornbægre
Mørkeblå balloner
Blush lyserøde popcornbægre med guld prikker
Pastelfarvede twist kagelys
Kæmpe giraf folie ballon
Guld folie Happy Birthday stjerne ballon
Kunstig efeu backdrop
Sølv træ snefnug konfetti
Lyserød og sølv Happy Birthday stjerne folieballon
Organza bordløber med guld glitter striber - 0,28 x 5 meter
Rose gold akryl kagetopper - Happy Birthday
Stående løve folieballon
Sart lyserøde lotus papir blomster DIY - 3 stk. 










