Den skønneste lille buket af tørrede blomster i blush lyserøde og naturfarvede nuancer med en højde på ca. 30-40 cm., der består af et mix af forskellige smukke blomster og strå.
Med tørrede blomster kan du skabe et helt særligt udtryk på dit festbord og i dit hjem og bringe naturen med indenfor, og denne flotte evighedsbuket, som tørrede blomster også kaldes, er perfekt som pynt på det smukt dækkede bord til bryllupsfesten, kobberbrylluppet, barnedåben, konfirmationen og andre skønne begivenheder. Den er utroligt fin som del af et blomstret eller et boho inspireret festtema, som er virkelig populært i tiden.
Tørrede blomster er en af de største trends, og med vores flotte rustikke evighedsbuket får du også glæde af din bordpynt bagefter, hvor den pynter og skaber stemning i hjemmet.
- Størrelse: ca. 30-40 cm.
- Da det er et naturprodukt, kan der være små variationer i de forskellige buketters sammensætning


Små retro blomstrede popcornbægre med guld kant
Åbne sølvfarvede træ hjerter
Blush og nude ballonguirlande
Enhjørning cupcake wrappers
"Oh Baby" guld kagetop
Lavendelfarvede ombre papkrus - Happy Birthday
Bordkort med eucalyptus bladtryk - pr. stk.
Ballonguirlande i mokka og beige nuancer med papirvifter
Bredt hessian bånd
Vintage inspirerede beige servietter med blomster
Klare kræmmerhus slikposer med lyserøde prikker og bånd
Kæmpe flamingo folieballon
Sart pastelfarvet ballonguirlande
Bordkort med blomstertryk - pr. stk.
Rosa guld glitter gardin
Pastelfarvede Happy Birthday servietter med folie tryk
Guld nytårskonfetti - Happy New Year
Rose gold fyrfadsstage
Rose gold cupcake forme
Balloner med guld og guld konfetti - 10 stk.
Blomstrede popcornbægre med guld kant
Lille ribbet glasvase 










