Den skønneste lille buket af tørrede blomster i blush lyserøde og naturfarvede nuancer med en højde på ca. 30-40 cm., der består af et mix af forskellige smukke blomster og strå.
Med tørrede blomster kan du skabe et helt særligt udtryk på dit festbord og i dit hjem og bringe naturen med indenfor, og denne flotte evighedsbuket, som tørrede blomster også kaldes, er perfekt som pynt på det smukt dækkede bord til bryllupsfesten, kobberbrylluppet, barnedåben, konfirmationen og andre skønne begivenheder. Den er utroligt fin som del af et blomstret eller et boho inspireret festtema, som er virkelig populært i tiden.
Tørrede blomster er en af de største trends, og med vores flotte rustikke evighedsbuket får du også glæde af din bordpynt bagefter, hvor den pynter og skaber stemning i hjemmet.
- Størrelse: ca. 30-40 cm.
- Da det er et naturprodukt, kan der være små variationer i de forskellige buketters sammensætning


Rose gold chrome balloner - 1 stk.
Cake smash kit i lyserød og guld til 1 års fødselsdag for piger
Eukalyptus bladranke med små blade
Eucalyptus ranke med hvide blomster
Regnbue farvet ballon buket
Terracottafarvede vifter med guld kant
Små lyserøde paptallerkener med lav kant
Lyserøde It's a girl balloner
Metallic glitter gardin - mat guld
Papkrus med sommerfugle og blomster
Lille riflet høj glasvase
Enhjørning folie ballon guirlande
Guld papirstjerne - Small - 30 cm.
Lyseblå servietter
Bordkort med malede blomster
Hvid Sweet Bar træ skilt
Lavendelfarvede ombre papkrus - Happy Birthday
Rosa guld Happy Birthday folieballon
Servietter med løver
Pastelfarvede regnbue paptallerkener
Lyseblå ”Boy” folie ballon
Rose gold chrome hjerte balloner - pr. stk.
Hessian bordløber - 0,28 x 5 m. 










